Şeffaf Plak Merkezi'ne Hoşgeldiniz!
Beşiktaş, İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

Şeffaf Plak Merkezi ve Uzman Ortodontist Arda Yener Hakkında

Bizi Daha Yakından Tanıyın.

Adından her ne kadar misyonumuz belli olsa da oluşumumuz bir açıklamayı hakediyor.

Şeffaf Plak Merkezi, Ortodonti Uzmanı Arda Yener tarafından kurulan sadece şeffaf plak tedavileri dediğimiz günümüzün popüler olan ortodontik uygulamalarının yanı sıra, toplumumuzda oldukça yaygın olarak görülen eklem problemleri ve horlama sıkıntılarının tedavilerinde teknolojinin bize sağladığı her türlü imkanı kullanarak insanları tedavi ederek hayat kalitelerini arttırmayı amaçlayan bir oluşumdur.

Amacımız, yılların bize kattığı geleneksel sabit ortodontik tedavi (diş teli tedavisi) tecrübelerinin ve yöntemlerinin ışığında artık tel ve braketler olmadan teknolojinin bize bahşettiği güncel bir tedavi olan şeffaf plak tedavisi’ni sizlerle buluşturmak ve hayal ettiğiniz o gülüşe giden yolda birlikte olduğumuz bu yolu son derece keyifli geçirmesini sağlamak.

Günümüzde güzel ve özgüvenli bir gülüşün sosyal hayata ve iş hayatına olan etkileri artık yapılan çalışmalarla da ortaya konmuş bir gerçek. Maalesef ki birçoğumuz gülüşümüzü çeşitli ortamlarda veya fotoğraflarda kapama eğilimine sahibiz. İçimizden zaman zaman Ah be çok güzel gibi gülüşüm olacaktı şimdi de rahatsız olmayacaktım diyoruz belki de “O zaman ne duruyoruz haydi ortodontik tedavi olalım” klişesine gireceğimizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Bundan önce çok daha önemli bir konuya değinmek isteriz. İnsan mekanik bir varlık değildir. Duyguları olan, endişeleri ve yaşantıları olan varlıklarız.(Bu cümle 6 yaşındaki hastalarımızdan 70 yaşındaki hastalarımıza kadar herkes için geçerlidir). O hayalimizdeki gülüşe kavuşmak için aslında izlememiz gereken yol belli olsa da aklımıza binbir soru takılmakta ve bunlar önümüzde aşılması güç engeller gibi görülmektedir.

Bu soruların bazıları tedavinin uzun olmasına dayalıdır. Bazıları da tel tedavisi uygulamalarımızda görülen yeme içme kısıtlılığına ya da hayat kalitesinin düşebilme ihtimaline dair olan endişelerdir. Güncel bir tedavi tekniği olan şeffaf plak tedavilerinde artık dışarıdan görülmeyen ve takılıp çıkarılabilir olan plaklarla hem konforlu bir tedavi süreci geçireceksiniz hem de yeme ve içme kısıtlılığı yaşamadan rahatça gülebildiğiniz o hayalinizdeki gülümsemeye kavuşacaksınız.

Uzman Diş Hekimi Kadromuz bu yolculukta size eşlik etmekten memnuniyet duyacaktır. Ortodontik tedavinin tıbbın diğer dallarından ayrılan en şahsına münasır özelliklerinden biri Süreç Tedavisi olmasıdır. Bu süreci birlikte çıktığımız bir yolculuk olarak görüyoruz.

Sizleri en yakın zamanda İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş, Levent ve İstanbul Anadolu Yakası Bostancı, Kadıköy Lokasyonlarındaki Kliniklerimize Ücretsiz Muayene İçin Davet Ediyoruz.

2024©copyright tbn web